O mnie

Zawsze, kiedy próbuję napisać coś o sobie, wychodzi to bardzo sztucznie. Kasuję więc i zaczynam od nowa, by powstał ten sam efekt. Nie potrafię ocenić, co jest istotne, co mniej; od czego zacząć, a na czym skończyć; zaufam więc swojej intuicji i podejmę tę próbę jeszcze raz. 

Jestem Ola i założyłam tego bloga przed podróżą do USA. Początkowo miałam pisać na nim tylko o niej, jednak tak polubiłam blogowanie, że rozszerzyłam tematykę. Czym się interesuję? Moją największą pasją jest pisanie. Wydałam dwa tomiki poezji, niedługo chciałabym wydać książkę. Oprócz tego kocham podróże -te najbliższe i najodleglejsze. Moją pasją jest chodzenie po górach - a Bieszczady mają szczególne miejsce w moim sercu. Miłośniczka poezji śpiewanej i wierna fanka Starego Dobrego Małżeństwa. Oprócz tego interesuję się psychologią - zwłaszcza pozytywną. Jestem trenerem kreatywności, trenerem umiejętności psychologicznych i pedagogiem, a swoją wiedzę wciąż pogłębiam. W życiu kieruję się najważniejszymi dla mnie wartościami - a pierwszą z nich jest wiara. Uważam, że kiedy "Bóg jest na pierwszym miejscu, wszystko inne jest na właściwym". I staram się tak właśnie żyć.

Jestem żoną Adriana, który mocno wspiera moje pasje i dba o to, żebym nie brała sobie na głowę więcej, niż jestem w stanie znieść! :) Jestem też mamą małej Łucji. Cieszę się, że zaglądasz na mojego bloga. Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj dłużej! :)

Zapraszam też do zapoznania się z moją twórczością poetycką:

Aleksandra Dec - poezja

Kontakt: aleksandradec@interia.pl