poniedziałek, 17 lipca 2017

Gdzie na pizzę bezglutenową? ;)

Jakiś czas temu pisałam post o diecie bezglutenowej. Dzisiaj chciałam polecić Wam miejsce, gdzie można zjeść naprawdę pyszną pizzę bez glutenu! Jest to Fiero!Pizza. Pewnie wielu z Was pomyśli o tym, że widnieją oni w zakładce "Sponsorzy" i to dlatego o nich piszę. Nic bardziej mylnego! nie podjęłabym współpracy z nikim, kogo z czystym sercem nie mogłabym polecić. :)

Nasz przygoda z tym miejscem zaczęła się około trzech lat temu, kiedy szukałam miejsc, gdzie mogę zjeść coś bezglutenowego. Od razu wyskoczyła oferta pizzerii Fiero. Wybraliśmy się tam z Adrianem (wtedy jeszcze narzeczonym) i z naszym przyjacielem. I tak już zostało - od tamtego czasu jest to jedyne miejsce, gdzie chodzimy na pizzę.Adrian, jako że może jeść gluten, najchętniej zamawia pizzę z ananasem. Generalnie lubi owocowe pizze ;) Ja uwielbiam szpinak - nie ważne z czym. Zawsze, na każdej mojej pizzy, zamieniam jakiś składnik na szpinak. Jednak każda z propozycji, jaką jadłam bez szpinaku (tak, zdarzało się to), była przepyszna! :)

Bezglutenowym polecam z czystym sercem, glutenowym poleca Adrian. ;)


Jeśli chcielibyście otrzymać zaproszenie o wartości 50 zł do Fiero! Pizza, tutaj jedno jest dostępne. Wystarczy wybrać je jako nagrodę! :)

1 komentarz:

  1. Oo a właśnie się zastanawialiśmy, gdzieś iść dzisiaj na obiad. Dzięki za pomysł! :D

    OdpowiedzUsuń