środa, 22 marca 2017

Co pojawi się na blogu w najbliższym czasie, poza planami naszej wycieczki?

Cześć :)
Jak mija Wam dzień?

Ja wróciłam niedawno z zajęć. Ostatni rok studiów jest łaskawy, więc mamy zajęcia tylko raz w tygodniu! Co robię w pozostałe dni? Sporo rzeczy. Pracuję w szkole jako nauczyciel wspierający i nauczyciel twórczego myślenia. Chodzę na hiszpański, na oazę, piszę.... I wiele innych.

Dzisiaj byłam złożyć wniosek o paszport - po zmianie nazwiska jest to konieczne, a ja zwlekałam tak długo, że aż stracił ważność. ;) Na szczęście już nawet za dziesięć dni może być do odbioru. A po tym nie zostanie nam nic innego, jak umówić spotkanie w sprawie wizy
do USA. :) Nie mogę się doczekać momentu, kiedy będziemy je mieć w paszportach! :) A jeszcze bardziej tego momentu, kiedy zarezerwujemy bilety lotnicze! Czuję, że to może być przygoda życia. Powoli układam to, jak będzie wyglądała nasza podróż i w jaki sposób będziemy szukać twórczości. w kolejnym poście napiszę o tym, dlaczego chcemy zająć się twórczością na szczeblu codziennym i amatorskim, wyjaśnię tez czym są te szczeble! :) Następnych postach opowiem o kreatywności, o zagadnieniach z nią związanych, napiszę też jak wyglądają ćwiczenia pobudzające kreatywność. Pamiętam też, że mam opowiedzieć o tym, jak się poznaliśmy z Adrianem! :)

 Muszę dzisiaj popracować nad ulepszeniem bloga, poza tym powinnam też poświęcić troszkę czasu pracy magisterskiej. Uciekam i pozdrawiam serdecznie! ;)

1 komentarz:

  1. Nie mogę doczekać się planu wycieczki! :) Ciekawi mnie co chcecie zobaczyć konkretnie ;)

    OdpowiedzUsuń